ПОШИВ ОДЯГУ
В НАШІЙ
КОМПАНІЇ

Компанія Ю-Текс Груп має досвід роботи з широким спектром спортивного одягу з 2007 року, включаючи комбіновані тканини трикотажу та синтетики, а також верхнього чоловічого та жіночого одягу.

Ми пропонуємо повний цикл виробництва одягу починаючи з підготовки та дизайну лекал закінчуючи етапом пакування готової продукції за експортними стандартами.

Співпраця з U-tex Group 

Наша компанія пишається тим, що використовує новітні технології для виробництва високоякісного трикотажного одягу різних класів складності.

Виконуємо як індивідуальні разові тиражні замовлення, так і комплексні рішення, щодо концепції одягу під торгову марку замовника.

Крій тканин та пошиття

Наші досвідчені оператори швейних машин мають досвід виготовлення широкого асортименту товарів.

Контроль якості, дотримання термінів та світових стандартів  наші найвищі пріоритети.

Алгоритм виконання замовлення:

1. СПЕЦИФІКАЦІЯ І ПРОРАХУНОК

Розробка технічного завдання, розрахунок вартості: узгодження викрійки, складу тканини, оздоблення бірками, фурнітури та інструкцій пошиву.

На цьому етапі буде доречним ваш зразок одягу, пошитий зразок, або технічний пакет завдань для виробництва.

2. РОЗРОБКА ПЕРШОГО ЗРАЗКА

Створення першого прототипу моделі по узгоджених інструкціях для коригування, узгодження будь-яких змін в деталях, кольорів друку, розмірної сітки, положення елементів, примірка.

3. ПОГОДЖЕННЯ ФІНАЛЬНОГО ЗРАЗКА

Після врахованих корективів попереднього етапу створюється остаточний майстер-зразок одягу в усіх варіантах розмірів для затвердження запуску масового виробництва. 

 

4. ЗАПУСК ВИРОБНИЦТВА

Після отримання остаточно затверджених зразків, терміни виготовлення одягу зазвичай від 2 тижнів, в залежності від тиражу замовлення, підготовки матеріалів та фурнітури, нанесення принта, передоплати і поетапних внесків оплати виробництва.